Individualita výcviku

Nepatříme mezi společnosti, které poskytují letecký výcvik jen pro zisk bez ohledu na kvalitu výcviku a přání klienta, proto připravujeme veškeré služby na míru dle potřeb každého klienta až po osobní schůzce.

Komplexnost služeb

Jako jediní na českém trhu poskytujeme opravdu komplexní služby od základního výcviku přes typové kvalifikace, oborovou angličtinu až pro přípravu na konkrétní výběrové řízení či financování výcviku.

Flexibilita nabídky

U každé nabídky pečlivě hodnotíme finanční možnosti klienta. Díky našemu širokému spektru specializovaných partnerů vše připravujeme dle předem určených cílů s maximální možnou efektivitou.

Kvalita výcviku

Vždy našim klientům doporučujeme pouze prověřené a renomované partnery zaručující kvalitní výcvik, který je navíc průběžně dozorován naším instruktorem.

Naše zásady

Naší hlavní zásadou je kvalita a efektivita leteckého výcviku, který ve Vás vybuduje dobrý základ pro náročné povolání dopravního pilota. Na tomto základě bude postavený Váš další profesní růst, který už bude zabezpečovat letecký dopravce. Úspěšný start Vaší kariéry začíná právě základními návyky, které zabezpečí úspěšné zvládnutí výběrového řízení do letecké společnosti a následného nadstavbového výcviku. Naše zkušenosti potvrzují správnost našich výcvikových metod, které upravujeme na základě požadavků našich partnerských leteckých dopravců.

EN

Pro piloty

Pro letecké společnosti

AeroJOB, s.r.o. (CZ)

Aviatická 1092/8

161 00 Praha 6

Czech Republic

+420 774 284 275

AeroJOB, s.r.o. (SK)

Letisko Košice - Barca

041 75 Košice

Slovakia
+421 918 234 516

info@aerojob.cz

aerojob.sk

aerojob.sk