Pro letecké společnosti

Realizace vstupních řízení

Už 10 let zabezpečujeme komplexní servis realizace vstupních řízení pro naše partnerské společnosti. Zabezpečujeme vstupní řízení na klíč podle požadavků leteckých dopravců kdekoli na území EU.

Financování leteckého výcviku

Zajišťujeme financování dle konkrétních potřeb leteckých společností či klienta. Díky dlouhodobé úspěšné spolupráci s Českou Spořitelnou nabízíme některé exkluzivní podmínky a výhody, například úrokovou sazbu jen 5,9% a do 1 mil. bez nutnosti ručení. Dosud každý náš klient naším prostřednictvím úvěr získal.

Kadet program a výcvik posádek

Máme dlouholeté zkušenosti s výcvikem posádek a přípravou kadetů, využíváme moderních metod výuky a zázemí nejlepších škol na trhu. Celou přípravu adeptů přizpůsobujeme požadavkům dané letecké společnosti a již od počátku do výcviku implementujeme její provozní postupy. Absolventy výcviku jsou tedy profesionálové, kteří splňují všechny předpoklady dané profese a současně přesně odpovídají konkrétním nárokům a požadavkům leteckých společností. Tato forma výcviku nových zaměstnanců dle přesných kritérií a požadavků, kdy vyškolený profesionál není zatížen předchozí praxí a zkušenostmi nad požadovaný rámec, přináší leteckým společnostem úsporu na mzdových nákladech až okolo 20 % (dle podmínek smlouvy, kterou je nový zaměstnanec vázán). Zajišťujeme také financování výcviku, přičemž je možné výcvik financovat buď ze strany adepta, nebo ze strany letecké společnosti.

Human resources solutions

Zajišťujeme personální servis ve všech oblastech dopravního letectví a souvisejících oborech. Jsme licencovanou personální agenturou s rozsáhlou databází klientů. Máme zkušený tým personalistů a díky spolupráci s renomovanými agenturami máme celosvětovou působnost.

EN

Pro piloty

Pro letecké společnosti

AeroJOB, s.r.o. (CZ)

Aviatická 1092/8

161 00 Praha 6

Czech Republic

+420 774 284 275

AeroJOB, s.r.o. (SK)

Letisko Košice - Barca

041 75 Košice

Slovakia
+421 918 234 516

info@aerojob.cz

aerojob.sk

aerojob.sk