David Hecl

Kapitán u Emirates Airlines, A380-800

“Tým leteckých profesionálů společnosti AeroJOB umí pro každého uchazeče o post dopravního pilota najít tu správnou cestu.”

Michal Černý

Kapitán u Travel Service, B737 NG a TRI

“Létání je hezké, ale cesta do kokpitu je dlouhá a trnitá. Ocenil jsem výcvik od AeroJOB na míru včetně pomoci se zajištěním práce. Vítejte na obloze!”

Martin Hrabák

First Officer u Travel Service, B737-800

“Do společnosti AeroJOB jsem přišel bez jakýchkoliv leteckých zkušeností. Společnost mi zajistila komplexní výcvikový program u renomované letecké školy, financování pomocí výhodného úvěru a na konci smlouvu u největšího českého leteckého dopravce, a to vše v době velké krize, kdy většina leteckých společností v Evropě propouštěla své zaměstnance - dopravní piloty. Jednání zástupců společnosti bylo vždy profesionální a vždy respektovali mé individuální požadavky.”

Radomil Serafin

First Officer u Emirates Airlines, B-777

“Without AeroJOB to help me, I might have still been sending out CVs and making telephone calls and finally been ground down!”

Daniel Ferenčík

First Officer u Emirates Airlines, B-777

“Moja cesta do kokpitu dopravného lietadla začala s AeroJOB. Pred štyrmi rokmi som sa rozhodol to skúsiť práve s nimi. AeroJOB mi pomohol s prefinancovaním výcviku a jeho samotným priebehom. Tým to ale neskončilo. AeroJOB ma pripravil aj na samotné výberové konanie a tým splnil moj sen, stať sa dopravným pilotom Boeingu 737-800.”

Ing. Martin Lipták

First Officer u Ryanair, B737-800

“Príprava na pracovný pohovor poskytnutá firmou AeroJOB bola výborná. Profesionálny prístup, užitočné rady a predovšetkým nácvik na simulátoroch mi pomohli prejsť výberovým konaním bez najmenších problémov. Konečne robím to, po čom som celý život túžil. Ďakujem.”

Jakub Velička

First Officer u Ryanair, B737-800

“Stát se dopravním pilotem stojí hodně úsilí, odhodlání a finančních prostředků. Trh s kvalitními nabídkami pracovních pozic pro piloty je však extrémně konkurenční a tak je potřeba se spojit se silnými partnery. AeroJOB patří bez pochyby mezi ně.”

Michal Macek

“AeroJOB helped me to make the final step to become successful – to reach the right seat in the right plane. Thank you for your advice and patience with my questions during type rating.”

Ján Pitor

“Firma AeroJOB mi poskytla všetky potrebné informácie pre úspešné absolvovanie výberového konania u spoločnosti Ryanair, od počiatočného ohodnotenia mojich schopností a vedomostí, cez poskytnutie teoretickej prípravy a praktickej prípravy na simulátore až po vybavenie veľmi skorého termínu výberového konania. Ďakujem za priateľský a profesionálny prístup a za možnosť posunúť sa ďalej v mojej kariére.”

Reference

Společnost AeroJOB je první personální agentura pro profesionální piloty v České republice i na Slovensku. Za 25 let své existence dodala více než 100 pilotů a 100 kadetů do leteckých společností po celém světě, ve spolupráci s partnerskými bankami pomohla získat přes 100 úvěrů na financování praktického výcviku, a více než 1500 klientů prošlo výběrovými řízeními konanými v naší společnosti. Chcete mít jistotu, že AeroJOB je ta správná volba i pro vás? Přečtěte si, co o nás napsali naši absolventi.

EN

Pro piloty

Pro letecké společnosti

AeroJOB, s.r.o. (CZ)

Aviatická 1092/8

161 00 Praha 6

Czech Republic

+420 774 284 275

AeroJOB, s.r.o. (SK)

Letisko Košice - Barca

041 75 Košice

Slovakia
+421 918 234 516

info@aerojob.cz

aerojob.sk

aerojob.sk